آدم بايد هر روز مقداري موسيقي گوش کند، يک شعر خوب بخواند، يک نقاشي قشنگ ببيند و اگر پا داد يک جمله عاقلانه نيز بگويد.
(گوته)
بیلبیلک

Shakhe Niloofar

پست الکترونیک
leylaa@leylaa.com
 Yahoo Messenger
خروس
انجمن داستان بیهقی
مجله الکترونیکی عقربه
نوشته ای بر جدایی نادر از سیمین
گهگداري مانترا
نوشته ای بر قهوه تلخ
برای لیلا یا تیله های ما بیهوده نیستند
آن مرد ، معمار است !
بایگانی
موضوعی:
قبل از مرگ اول (3)
من (33)
مادرانه (16)
مرگ (5)
نقاشی‌هایم (3)
نوشته‌های پیشین (16)
نیشتو ببند ! (15)
هیچکدام (24)
اندر حکایات من ، آقای "کاف " و درآمد زایی ! (3)
بعد از مرگ اول (58)
دور سوم چرخه (54)
داستان (22)
روزنوشت (94)
ماهانه:
Archives
ببینید
نقاشیهای من

Powered by
Movable Type 2.661
G A R D O O N . I R

Syndicate
XML

L E Y L A A . C O M


« شيرين تر از زهرمار، تلخ تر از عسل | صفحه اصلی | nothing else »


پنجشنبه 31 فروردین 1385
یلخیهمیشه دخترهایی رو که تو رابطهء عاطفی کنه بازی در میاوردن و آویزون طرف می شدن مسخره می کردم و از دیدنشوناحساس حقارت می کردم .همیشه می گفتم خدا گفته از تو حرکت از من برکت ، یعنی آدمها هم باید تو رابطه به سمت هم حرکت کنن نه که یکی شون بایسته و اون یکی طناب بندازه وهی به سمتش بره ، بعد هم که بهش رسید طرف عینهو مجسمهء ابولهول وایسه و این یکی هی سعی کنه جفتشونو با هم خرکش کنه و به یه جایی برسونه .
ولی گه بخورم دیگه کسی رو مسخره کنم . دوست داشتن آدمها یکسان نیست . ترسهاشون هم یه جور نیست ...کلا دلایل ...خمی برای اینکه سرعت آدمها یک جور نباشه ، زیادن!


بهانه گیری می کنی ، بهت می گه چه مرگته من که اینهمه دوستت دارم ! راست هم می گه دوستت داره ! ولی کی گفته دوست داشتن خالی کفایت می کنه؟! یک کم ...یه ! یک کم جربزه ! یک کم گذشتن از یه چیزایی به خاطر آدم !
پسرا راست می گن ، دخترا همیشه دنبال اسب سفیدن که بیاد دنبالشون ! آره دنبال یه اسب سفید که سوارش رهرو باشه ! دختره رو بدزده بذاره ترک زینش و با هم در برن ! می دونین چرا؟ چون اون یارو سواره چیزی برای از دست دادن نداره ...چون ...یه داره ! چون فقط عاشقه ! دخترا رو جون به جونشون کنی همه شون همینقدر ...خلن ! صدبار هم با مغز برن تو دیوار ، باز تا طرف بگه : عزیزم دوستت دارم ! عینهو بستنی تو چلهء تابستون یخشون وا میشه و شره می کنن پایین ! حالا طرف باید جمع و جورشون کنه ویک کم جدی بشه ! ولی می تونه نیم ساعت جدی باشه ، یک ربع قربون صدقه بره که دختره نه زیاد پررو بشه و نه هوایی بشه و فکر کنه که الان طرف به خاطر عشق این خودشو جر می ده ! نه جونم این خبرها نیست !


عشق چند تا تعریف داره یکیش که نوع مرغوبشه اینه که هی اظهار عشق کنی و حرفهای سکسی بزنی و بگی که طرف رو چقدر می خوای ! بعدش که قرار شد یک کارهایی هم برای اثباتش بکنی خودتو بکشی کنار ، چون هر چی باشه اون موقع که نوبت حرف زدن بوده تو زیاد حرف زدی ، حالا باید طرفت ...ونی تکون بده ! نمی شه که همهء کارها رو یک نفر بکنه ...
نوع نامرغوب و متداولش اینه که هی اظهار عشق نکنی ولی خودتو پاره کنی و هر جا که کمکی از دستت بر میومد و باید می بودی ، حاضر بشی و سینه چاک بدی و خلاصه به خیال خودت با عمل نشون بدی که چند مرده حلاجی ! ولی کورخوندی ! ایرانیها زبون بازن ...هرچی می خوای خودتو تیکه تیکه کن فایده نداره ! ولی دو بار بگو عاشقتم ، حتی اگر دروغ باشه ، کافیه !
ما دلمون می خواد دروغ بشنویم ! این خاصیت ملیت ماست ! یک خاصیت دیگه هم داریم : حاضریم برای یک موضوعی صد ساعت حرف بزنیم ولی حاضر نیستیم یک قدم برداریم ! بهتر بگم : بدجوری گشادیم !

لیلا | 09:53 PM | بی خیال! کی حالشو داره ؟! (59)